Muziekverenigingen

Cantatekoor

Ria Huyghe
058 28 90 61
ria.huyghe@hotmail.com

Sint-Audomaruskoor Beveren aan de IJzer

Anna Dedeurwaerder
057 30 07 33
anna.dedeurwaerder@skynet.be

Koninklijke harmonie Sint-Cecilia Leisele

Nancy George
058 29 99 82
nancy.george@telenet.be

Sint-Ceciliakoor Stavele

Joris Matten
057 30 01 27
0495 60 31 62
joris.matten@telenet.be

Koninklijke harmonie Sint-Cecilia Stavele

Willem Lanszweert
057 30 00 11
willem.lanszweert@telenet.be
www.harmonie-stavele.be

The Vintage Hotties

Jan Deneve
jkhdeneve@gmail.com

Moest ik van u zijn

Herman Rombaut
0475 34 02 28
herman.rombaut8691@gmail.com

Werkgroep Alveringemse koren

Nicole Dekervel
058 29 83 71
stubbedekervel@skynet.be

Orgelcomité Stavele

Joris Matten
057 30 01 27
0495 60 31 62
joris.matten@telenet.be